logo

BODRUM’DA KARNE SEVİNCİ

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’ın da katılımları ile Atatürk İlkokulunda düzenlenen karne töreninde mezun olan öğrencilere karneleri teslim edildi.

Daha sonra Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin Umurca İlkokulu öğrencilerinin karne sevincine ortak oldu. Umurca İlkokulunda öğrenciler ile bir araya gelen Emin Geçin, anasınıfı ve özel eğitim sınıfı öğrencilerinin karnelerini verdi.

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılını bu gün yaşanan karne heyecanı ile geride bıraktık. Bugün 25.215 öğrencimiz karnelerini aldılar. 1894 öğrencimiz ilkokullarımızdan, 1829 öğrencimiz ortaokullarımızdan ve 1319 öğrencimiz de liselerimizden olmak üzere toplam 5042 öğrencimiz de mezun oldu. Eğitim ve öğretim yılımız süresince sportif, kültürel ve sanatsal birçok etkinlik gerçekleştirdik. Yorucu bir yıl oldu fakat başarılarımızı arttırdık. Çocuklarımızı emin adımlarla geleceğe hazırlıyoruz. 24 öğrencimiz Teog sınavlarında tam puan aldı. Çeşitli projelerle çocuklarımıza olumlu önemli duygular aşıladık. Daha dün “Varsay ki Yedim” projemiz kapsamında çocuklarımız yetim ve öksüz kardeşleri için biriktirdikleri yardımları teslim ettik. Çalışmalarımız devam ediyor. Şimdi öğrencilerimiz için dinlenme zamanı. Ben tüm mesai arkadaşlarımı, yönetici ve eğitmenlerimizi, çocuklarımızın ve bizim hep destekçisi olan velilerimize teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ