logo

10 Mayıs 2019

BODRUM KELLER WİLLİAMS ÇALIŞANLARINDAN “REDDAY”

Bodrum’da kullanılamaz durumdaki bir basketbol sahası Bodrum Keller Williams çalışanlarının katkılarıyla yenilendi.

Her yıl Mayıs ayının 2’nci Perşembe günü tüm dünyada Keller Williams Bölge Müdürlükleri ofislerinin kapatarak yaşadığı yere katkıda bulunmak için etkinlikler düzenliyor. REDDAY (Renewe – Energize – Donete – Yenilen – Enerji Ver – Bağışla) olarak adlandırılan bu günde, Bodrum’da da bir etkinlik düzenlendi.

Ortakent-Yahşi Mahallesi’nde kullanılamaz durumdaki bir basketbol sahası, 80 firma çalışanı tarafından yenilendi. Yapılan çalışma sonunda saha yeniden kullanılabilir hale getirildi. Konu ile ilgili firma tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Belediye Başkanımız Ahmet Aras’ın yönlendirmesiyle kullanılmaz durumda olan bir basketbol sahasını yenileme görevini üstlendik. Ortakent’teki basketboll sahası tamamen kullanılmaz durumdaydı. Zemin işlevselliğini yitirmiş, potaların panyaları yok, çemberler kırılmış ve duvar yazıları nedeniyle geçerken bile kafanızı çevirmek zorunda kalınacak durumdaydı. Geçen yıl Gümbet’te düzenlenen Basketbol Turnuvası etkinliğinden yaratılan bütçe ve kendi imkanlarıyla, el emekleriyle, saha zemininin onarılması, boyanması, duvar yazılarının üzerinin boyanması, yeni potaların takılması ve çevrenin islah edilip temizlenmesi ile ilgli çalışmaları yaklaşık 80 kişilik danışman kadrosuyla tamamladı ve sahayı tekrardan Bodrum gençlerine kazandırdı. Yaşadığımız kente armağan ediyoruz.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ