logo

25 Nisan 2019

BU PROJE ÇOCUKLARIN “DİLEK AĞACI”

Bodrum’da verdikleri kaliteli hizmet ve Bodrum’a kattıkları lezzetlerle birer Bodrum markası olan üç işletme, çocukların hayallerini gerçekleştirmek için kolları sıvadılar.

Müdavim Lokanta Meyhane, Chinese Inn ve Begonvil Restoran’ın öncülüğünde gerçekleşen Dilek Ağacı projesi, Muğla’nın köy okullarındaki çocukların hayallerini gerçekleştiriyor. Murat Oğan Ve Bülent Çukur’un sahibi olduğu işletmelerde başlayan proje ile yaklaşık 800 çocuğun ihtiyaçları ve istekleri karşılanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Murat Oğan ve Bülent Çukur, projeyi şu şekilde anlatıyorlar;

“Aslında proje herkesin mekanlarında uygulamaya koyabileceği bir proje olarak bizim tarafımızdan hayata geçirildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başladığımız Dilek Ağacı projemiz için öncesinde Muğla İli genelinde yaptığımız araştırma ile okulların ve çocuklara yönelik ihtiyaç listelerini ilgili makamlarla görüşerek hazırladık. Sonrasında sahipleri olduğumuz Müdavim, Chinese Inn ve Begonvil Retoran’da birer dilek ağacı yaparak ihtiyaçları tek tek zarfladık. Gelen misafirlerimize sistemi anlatıyoruz. Onlar da zarfları alarak, hediyelerini teslim ediyorlar. Sonrasında bu hediyelerin dağıtımını yapıyoruz. Şimdiye kadar yaklaşık 800 çocuğun dileklerini gerçekleştirdik. Projemizde bize destek olan, çocuklarımızın hayallerini, arzularını gerçekleştiren herkese yürekten teşekkür ederiz.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ