logo

METİN’S GÜMÜŞLÜK’TE SEZON GALASI

Metin’s Gümüşlük’te Sezon Galasına ünlü sanatçı Recep Aktuğ ile imza atıyor.

18 Eylül’de 4. Albümü çıkacak olan sanatçı eski ve yeni tüm şarkılarından oluşan repertuarı ile 23 Eylül Cumartesi akşamı Gümüşlük’te gönülleri bir kez daha feth edecek.

Bodrum yarımadasının en güzel yeri Gümüşlük’te 700 kişilik misafir ağırlama alanı ile hizmet veren Metin’s Gümüşlük Sezon Galasına 23 Eylül Cumartesi akşamı, sanat camiasının önemli isimlerinden biri olan Recep Aktuğ ile imza atıyor.

18 Eylül’de 4. albümünü çıkacak olan sanatçı, Bodrum Gümüşlük’ te eski ve yeni tüm şarkılarından oluşan repertuarı ile gönülleri bir kez daha feth edecek.

Mekan, sezon boyunca yaz akşamları canlı müzik eşliğinde; Atilla Atasoy, İran asıllı Azeri sanatçı Ramin Farghnıya, Fuat Saka,  DJ Ayhan Topaloğlu, Haluk Kunter, Asiye Palu ve  Burhan Tuzer gibi birbirinden değerli sanatçıları ağırladı.

Taş yapısı  ve ahşap dokusuyla hazırlanmış,  gösterişli yapısına rağmen, titizlikle hazırlanmış,  Bodrum’un taşlarıyla inşa edilmiş son derece sıcak ve şirin  bir ortam ile kalplere dokunan Metin’s Gümüşlük, önümüzdeki sezon Konaklama Tesisiyle de hizmet vermeye  başlayacak.

 

#

SENDE YORUM YAZ